Under Construction
30 Temmuz 2013
HER GECE ACIK OTOBUSLE GAZIANTEP TURU
27 Kasım 2012
9. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN SULEYMAN DEMİREL'DEN OVGUNİL ULUSLAR ARASI EĞİTİM ORGANİZASYONU
Bilgisayara İndir

Bilgisayara İndir

Bilgisayara İndir
Dr RUKNETTİN
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

PAYLAŞMAK İSTEDİKLERİME DAİR

Başarılı bir eğitimin doğal sonucu olarak öğrenim yıllarında aldığım birçok yerel ve ulusal birincilik ödülleri , iş hayatımla birlikte ulusal ve uluslararası platformlarda resmi kurum ve kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin turizm, kültür ve sosyal ilişkiler dallarında tarafıma verdikleri çeşitli beraat, takdirname ve şiltlere dönüştü.

İnsanların başarılı olmalarında, toplumsal takdirin ve kitlelerin sevgi desteğinin en büyük motivasyon olduğuna inanıyorum.

Bu sebeple ARSAN'ı birlikte yarattığımız muhteşem ekibime, dostlarıma yürekten teşekkürlerimi sunarak başlamak isterim.

Gaziantep'in ilk seyahat acentasını 1986 yılında kurarak turizm çalışmalarına başladık. Şirketimiz şu anda İstanbul, Kahramanmaraş ve Gaziantep'te iki adet olmak üzere toplam 4 merkezde hizmet veriyor. Yurt dışında önemli meslek kuruluşlarının üyesiyiz ve her kuruluşun çağı yakalamak, çağdaş hizmet sunabilmek için bunu zorunlu olarak yapması gerektiğini düşünüyoruz. Üyesi olduğumuz kuruluşların tüm olanaklarını ülkemize, özellikle memleketimize aktarmak için her fırsatı değerlendiriyoruz ve bunu büyük ölçüde başardığımızı iddia ediyoruz. "Gaziantep'in dünya üzerindeki en eski yerleşim yeri “ olduğu artık tüm, Amerikan Seyahat Acenteleri Birliğince(ASTA), Amerikan Tur Operatörleri Birliğince(USTOA),ve Dünya seyahat Acentaları birliğince (WATA) biliniyor. Bölgenin en büyük seyahat acentası olmaktan başka bir şey daha bizi çok gururlandırıyor: Bölgemdeki insanın niteliğinin herhangi bir Avrupa ülkesindeki insandan hiçbir farkının olmadığı, üstelik Türk toplumunun insanlarının genlerinde olan duygusallık ve insani yaklaşımın çoğu gelişmiş ülke insanında bu denli yoğun olmadığını , arkeolojik değerler, kalıtımsal değerler, zengin etnogrofik değerler, geleneklerle tanıtmak ve Gaziantep imajının artık "Baklava" imajından daha ötelere taştığının tüm ülkeye ve dünyaya duyurulmasında pay sahibi olmak...

Çeşitli üniversiteler, Sanayi odaları, Nato , Dünya Anıtlar Fonu gibi profesyonel kuruluşların, Türkiye çapında şirketimizi tercih ederek çalışmaları, her çalışma sonunda şükran ve övgü sertifikası ile organizasyon dosyalarımızı kapatmamız bizi fazlasıyla mutlu ve motive ediyor.

ARSAN şirketler Gurubu'nda şu anda beş kuruluş var. Bunlar Arsan Seyahat Merkezlerinden başka, Arsan Fuarcılık A.Ş., Arsan Sigortacılık A.Ş., Arsan Dış Ticaret A.Ş. ve Arsan Basın-Yayın, Reklamcılık A.Ş.. Tamamı son derece profesyonel kadrolarla ve titizlikle yönetilen bu hizmet ordusu ile bölgede yaratma fırsatını bulduğumuz istihdamdan dolayı çok gurur duyuyoruz.

"Bu kent, bu ülke bizim". Bu ülkeye katkıda bulunan, emeği geçen, ülkesini yürekten seven, önemseyen tüm insanlara, bu duygularımızı rahatca ifade edebileceğimiz bu ortamın yaratılmasında katkısı olan bütün dostlarımıza şükranlarımı iletiyor, dünyanın yaşayan en eski kenti; Gaziantep'ten içten hürmetlerimi sunuyorum.

Ardemsoft Eğitim Merkezi